Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir bünyetur. Organizasyon, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk katkısızlığı ve hastalıkları konularında ortaklaşa iş yapmasını ammaçlamaktadır. IPA, çocuk katkısızlığının vürutmesine ve çocukların katkısızlıklı bir ömür sürdüklerini özendirme geçirmek ciğerin çaldatmaışır. Organizasyon, çocuk katkısızlığı konularında eksperlik, ilmî sondaj ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına özendirme etmektedir. Organizasyon, çocuk hakları ve katkısızlıklı bir ömür ciğerin gerekli olan ortamların yaratılması konularında çaldatmaışmalar yapmaktadır. Koskocaman sükseya imza atan iki Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu dönem Başkanlığını, Asalet Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı ve hastalıkları konularında küresel ortaklaşa iş ortamında olmasını ammaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların katkısızlıklı bir ömür sürdüklerini özendirme geçirmek ve çocuk katkısızlığının vürutmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının eksperlik, ilmî sondaj ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta ortaklaşa iş yapmasına özendirme geçirmek ciğerin çaldatmaışır. Organizasyon, çocuk katkısızlığı konularındaki ilmî gelişimleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularını kovuşturulma değer. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, katkısızlıklı bir ömür ciğerin gerekli olan ortamların yaratılması konularında da çaldatmaışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli mevzularından sığınmacı çocuklar konusunu Asalet Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada kebir alkış mecmuıştır. Sonuç olarak Organizasyon, çocukların katkısızlıklı ve adil bir ömür ciğerin gerekli olan fiziki, hissî ve toplumsal ortamların yaratılmasını özendirme değer ve bu konulara ilişikli politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk katkısızlığı konularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturulma etmelerini özendirme değer. Dünya çapında çocukların katkısızlıklı ve adil bir ömür sürmelerini özendirme etmeyi ammaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri yerındaki uzmanların ve araştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk katkısızlığı ve hastalıkları konularında marifet paylaşmasını özendirme değer. Organizasyon, pediatri uzmanlarının çocuk katkısızlığı konularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturulma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk katkısızlığı konularında küresel bir düşünüm birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en yararlı uygulamaları belirler. Organizasyon, çocuk katkısızlığı konularında terbiye veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Organizasyon, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri ciğerin çaldatmaışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Asalet Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde mezhepmeler yaparak çocukların henüz yararlı bir ileri ortamında evetşamaları ciğerin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve katkısızlıklı bir ömür ciğerin gerekli olan ortamlar konularında çaldatmaışır. Organizasyon, çocukların katkısızlıklı olarak evetşayacakları fiziki, hissî ve toplumsal ortamların yaratılmasını özendirme değer. Bu konulara ilişikli politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk katkısızlığı konularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturulma etmelerine imkân tanılamayan bir bünyetur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir