Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman mekân aldığından, sigaraya benzemekle alay malay, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki üzere yanma teamüllemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan eşhas ciğerin bir alternatif olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın koparmak ciğerin sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en şanlı duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece allıkışhunrizklarını değiştirmek ve insanların henüz azca zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak ciğerin ananevi sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine tatminkâr olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanımı ciğerin mutasavvertır. Cihaz, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu iş, dumanün yanması yerine, buharlaşması haysiyetiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara nazaran henüz azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın koparmak ciğerin sınırlı yaş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, kullanımı da yerel yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan henüz azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün rahatlıkla heets kullanımı haysiyetiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere gayrı duman ürünleri üzere bağımlılık kuruluşcı olabileceği konusunda ikazlar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuşdolaşma. Bazı dirlik örgütleri, Heets üzere duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp emrazı ve gayrı dirlik sorunlarına sebep olabileceğinden tasa etmektedirler. Antrparantez, duman ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri bile tartışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla alay malay, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara nazaran henüz azca zararlı olduğunu ve sigara terk yuğrunda bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan eşhas ciğerin yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara nazaran henüz azca zararlı başüstüneğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün kullanımı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına tatminkâr şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve dirlik önerilerine tatminkâr şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir