Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler dâhilin üretilen daha sadece modelleri bile mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının zirya kaymasını mâni olmak dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksikli vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu beyırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya serlandı. Ayrıca unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri boş ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi hamil sağlamlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine dürüst fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler eğlence dansında çiftlere haremlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birmebzul erkek dergisinde eksikli vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile mevki almaya serladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zamanlar bile olduğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel olduğu denli çarliston olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişelleme huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü imdi jartiyeri vahit devam olarak satmanın yanı sıra birmebzul ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birmebzul üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak derece derece liberalleşmeye dürüst giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla ilgili olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya açıklık gelmek dâhilin zirdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse bile kök serlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları vahit başına veya bir partnerle her evetşfecir sima tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına bakarak seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik ilhak etmek dâhilin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu veya mağazada aşina birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde duyurulmayan olduğu dâhilin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten haz kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç tatmak, tabularla sürmek temelı seks oyuncağı işlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak başlamak, fiillevselliği hakkında malumat edinmeden satın başlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek dâhilin heybetli çaba tüketme etmelidirler. Ayrıca; imdi gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan tuzakışmutaş daha zahmetsiz ve palas olmaya serladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks hayatında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu zaitrdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. öteki taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakarak tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop işlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, hayatına cıvıl cıvıllık ilhak etmek, daha elleme bir orgazm sürmek veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek dâhilin sex shoplardan tuzakışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan işi memnu olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını savunmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra heybetli gelişmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum dürüst olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri vahit şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, fiilleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta epey çarpıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona bakarak tutum ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu fiilin en zahmetsiz yolu. Ayrıca seks esnasında konuşmak çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli huzursuz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken anlamsızbaşlamak dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mânia teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha elleme seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak elleme bir seksin sonu ağırlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir